NAGRODA DLA KOŁA NAUKOWEGO

KOŁO NAUKOWE HISTORYKÓW SZTUKI ŚREDNIOWIECZA

UZYSKAŁO PIERWSZĄ NAGRODĘ W KATEGORII "KOŁO NAUKOWE ROKU 2014"
W KONKURSIE "StRuNa 2014"

(program realizowany pod patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego).

Wręczenie nagród odbyło się w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego  15 stycznia 2015 r.

Zdjęcie: KONKURS StRuNa ROZSTRZYGNIĘTY!Nasze Koło zdobyło pierwszą nagrodę w kategorii "Koło Naukowe Roku 2014"!

Od lewej: dziekan WSz - prof. E. Basiul, opiekun Koła - dr hab. M. Jakubek-Raczkowska, wiceminister Nauki i Szkolnictwa Wyższego - prof. W. Duch, czołnkowie Koła - C. Łozowska, T. Kowalski